Farmasi Biber Jeli Kullananlar

11 Temmuz 2017 Salı, 19:51
Farmasi Biber Jeli Kullanıcı Yorumları

Farmasi biber jeli kullananlar başlıklı bu yazımızda zayıflama, inceltici olarak kullanabileceğiniz farmasi biber kremi kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Ürünün satış fiyatı 39 TL olup internet sitelerinde satılmaktadır. Eczanelerde satılan bir ürün değildir ve ilaç yerine kullanılmaz. Farmasi biber jeli içerisinde acı biber, zencefil, ısırgan otu özü, paprika, nane yağları bulunuyor. İçerisinde acı biber bulunan birçok termal zayıflam kremi vardır. Bunlardan bazıları slim lab pepper gel, pepper time biber jeli, tenslim biber jelidir.  Burada sadece farmasi biber jeli kullanıcı yorumları yayınlanacaktır.

Farmasi Biber Jeli Kullanıcı Yorumları

Eğer yukarıda saymış olduğumuz içeriklere karşı bir allerjiniz varsa lütfen kullanmayınız. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız derhal doktorunuzla iletişime geçiniz. Farmasi biber jeli kullanacağınız bölgeyi öncelikle temizlemeniz gerekiyor. Sonrasında masaj yaparak bu ürünü cildinize yedirmeye başlıyorsunuz. Uygulamış olduğunuz bölgede yanma hissi oluşuncaya kadar ovalamaya devam ediniz. Eğer yanma oluşuyorsa bilin ki yağlar erimeye başlıyor demektir.

Sizler de farmasi biber jeli kullanıcı yorumları başlıklı bu şikayet konusunda ürün hakkındaki yorumları ve şikayetleri yayınlayabilirsiniz. Yapacağınız yorumların insanlara fikir vereceğini lütfen unutmayınız. Hamile ve emziren kadınların kullanmaması tavsiye ediliyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir