KULLANANLAR
11 Temmuz 2017
0 YORUM
98 OKUNMA

Arçelik 5430 NM Buzdolabı

Arçelik 5430 NM, beyaz renkli nofrost buzdolabıdır. Bu şikayet konusunda arçelik 5430 nm kullanıcı yorumları ve ürünü kullananlar tarafından paylaşılacak olan arçelik şikayetleri yer alacaktır. İnternetten direkt olarak arcelik.com.tr sitesinden sipariş verebileceğiniz bu ürünü çevrenizdeki yetkili satıcılardan da satın alabilirsiniz.  Resmi satış sitesindeki fiyatı 1899 TL’den 1499 TL’ye düşürülmüştür. Belki çevrenizdeki mağazalardan daha uygun fiyata temin etmeniz de mümkün olabilir.

En çok merak edilen özellikleri ise ölçüleridir. Arçelik 5430 NM’nin genişliği 70 cm, yüksekliği 172 cm ve derinliği ise 64 cm’dir. Toplam olarak boş hacmi ise 420 litredir. Diğer özellikleri ise birçok buzdolabı ile aynı olduğundan dolayı detaylara girmek istemiyorum. Önemli olan arçelik 5430 nm buzdolabı ile alakalı müşterilerin, kullanıcıların neler düşündüğünüdür. Aşağıdaki yorum alanından kullanıcı yorumları ve şikayetleri okuyarak bu ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer kullandıysanız lütfen görüşlerinizi sonkullananlar.com sitesi ile paylaşınız. İyi günler.

Arçelik 5430 NM Buzdolabı Yorumları

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 İnsanların satın alacakları ürün ve hizmetler ile alakalı şikayet ve kullanıcı yorumları okuyacakları bir internet sitesidir. Bu sitede (sonkullananlar.com) yer alan yorumlar ve şikayerler siteyi ziyaret eden kişiler tarafından paylaşılmıştır. Tarafsız bir tartışma ortamının oluşabilmesi adına lütfen sizler de yorum ve şikayetleri son kullananlar sitesi ile paylaşınız. kullanıcı yorumları