Arçelik 5845 NFEY No Frost Buzdolabı

14 Temmuz 2017 Cuma, 03:19
Arçelik 5845 NFEY Buzdolabı Kullanıcı Yorumları

Arçelik 5845 NFEY No Frost Buzdolabı kullanıcı yorumları ve şikayetleri. Arkadaşlar hepinize merhabalar sizlere bu yazımda Arçelik 5845 NFEY No Frost Buzdolabı hakkında kısa kısa bilgiler vereceğim. Bu yazıları sizinle paylaşmamın nedeni ise milyarlar verip bu ürünleri alıyoruz alırken en azında biraz bilgimizin olması hiçte kötü olmaz sizinde izninizle buzdolabı hakkındaki özelliklere geçelim.

Arçelik 5845 NFEY No Frost Buzdolabı’nın en güzel özelliklerinden biri Mavi ışık teknolojisinin bulunması bu teklonoji ne işe yarıyor diyebilirsiniz bende ilk duyduğumda anlamamıştım ama biraz araştırma sonucu ulaştığım şey meyve ve sebzeleri doğadaymış gibi taze ve uzun süre bozulmamasını sağlıyormuş bu bakımdan çok güzel ve çok muhteşem birşey bence.Diğer özelliklerine geçecek olursak çift kapılı oılan buzdolabımız toplam hacmi 611 litredir.

Kontrol sistemi elektronik olup aydınlatması Led ışıktır. İklim sınıfına gelecek olursak SN-T’dir arkadaşlar. Zaten günümüzdeki çoğu buzdolabı gibi enerji sınıfı A plustur. Buzdolabının matematiksel boyutlarına gelecek olursak 115 kg ağırlığında 182 cm uzunluğunda 84 cm genişliğindedir.En önemli olan şey fiyatı ise 3.600 tl’dir.

Arçelik 5845 NFEY No Frost Buzdolabı

Arkadaşlar ben elimden geldiği kadarıyla sizleri bilgilendirmeye çalıştım almak almamak size kalmış.Sizlerinde bu ürün hakkında bildikleriniz şikayetleriniz ve yahut başka birşey varsa alt taraftaki yorum kısmından bizlerle ve diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. İyi günler herkese…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir