Fitpack Diyeti Nasıl Yapılır? Fitpack Kullanımı

11 Temmuz 2017 Salı, 17:46
Fitpack Diyeti Nasıl Yapılır? Fitpack Kullanımı

Bu yazımda fitpack diyeti nasıl uygulanır sorusuna cevap vereceğim. Bildiğiniz üzere fitpack diyeti 2 farklı aşamadan oluşan bir ürünür. Bu nedenle kullanımı da biraz farklı olacaktır. Fitpack diyetini satın aldığınız size gönderilen ilk ürün fitpack diyeti başlangıç paketidir. Eğer devam paketini de satın almışsanız 2 ürünü de size gönderiyorlar. Başlangıç paketinin satış fiyatı 129 TL’dir. 4 farklı aroması bulunan bu diyet programını uygularken başka birşey yememeniz gerekiyor.

Fitpack Diyeti Nedir?

Birçok zayıflama ürününe nazaran fitpack diyeti toz şeklinde olup içeceğinizle karışım hazırlayabileceğiniz bir üründür. Genelde yarım yağlı sütle karıştırılarak içilmesi tavsiye ediliyor. İlk 2 gün başlangıç paketini uyguluyorsunuz. Bu 2 gün zarfında kahvaltınızı ve akşam yemeğinizi abartmadan tüketmeniz gerekiyor. Mesela 1 porsiyon yiyorsanız bunu yarıya düşürmeniz gerekiyor ki metabolizmanız yavaş yavaş alışsın bu duruma. Sonrasında ise fitpack diyeti direkt ana öğünlerin yerine tüketilmesi gerekiyor. Ana öğünlerde kesinlikle başka birşey yememeniz gerekiyor.

Yukarıda söylediğimiz kural sabah ve akşam öğünleri için geçerliydi. Öğle yemeğinde ise 500 kaloriyi geçmeyeek şekilde birşeyler atıştırabilirsiniz. Bir çikolatanın 200-300 kalori olduğunu unutmayınız. Peki gün boyu başka bir şey yemeyecek miyim? Elbette ara öğünlerde 1 elma, biraz karpuz veya 100 kaloriyi geçmeyecek şekilde birşeyler atıştırabilirisniz. Ancak dediğimiz gibi 100 kaloriyi geçmemelidir. Açlığınızı bastırmak için bol bol su tüketerek böbreklerinizi çalıştırabilirsiniz.

Hatırlatma: Bu ürünü kullanmak istiyorsanız mutlaka fitpack diyeti kullanıcı yorumları linkinde paylaşılan şikayet ve yorumları okuyunuz.

Fitpack Diyeti Kullananlar

Evet değerli dostlar. Fitpack diyeti içerisinde ihtiyacınız olan protein ve temel bileşenleri karşılayacak malzemeler bulunuyor. Çilekli, çikolatalı, muzlu ve karamalli çeşitleriyle size uygun olan paketi seçebiliyorsunuz.Aşağıdaki yorum alanından sizler de fitpack diyeti ile alakalı sorularınızı sorabilir, eğer kullandıysanız bunu kullanmak isteyen kişilerle paylaşabilirsiniz. Fitpack diyeti nasıl yapılır, fitpack kullanımı ile alakalı bilgi paylaştık. İyi günler dileriz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir