Lazer Lipoliz Yaptıranların Kullanıcı Yorumları

11 Temmuz 2017 Salı, 05:31
Lazer Lipoliz Yaptıranların Kullanıcı Yorumları

Geçmişi birkaç yıla dayanan lazer lipoliz ile zayıflama yöntemi hakkında bu yazımızda lazer lipoliz yaptıranların yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Direkt olarak diod lazer ile derinizin altında toplanmış olan yağ dokularını patlatmayla fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlayan bu yöntem birkaç yıldan beridir Türkiye’de de çeşitli hastane ve kliniklerde uygulanmaktadır. Riskleri var mıdır? Çok düşük hasarlarla da olsa riskleri bulunan bu yöntemi hamilelerle birlikte şeker, karaciğer sorunu olan kimselerin uygulamaması gerekiyor.

Uygulanacak olan bölgenin büyüklüğüne bağlı olarak kişiden kişiye birkaç seansta istenilen bölgedeki yağlardan tamamen kurtulacağınız vaad ediliyor. Peki lazer lipoliz yaptıranlar gerçekten bu işlemden memnun kalmışlar mı? İşte bu yazımızda bu şekilde fazla yağlarından kurtulan insanların yorumlarını okuyacaksınız. Siz de kafanıza takılan soruları aşağıdaki yorum alanından sorabilir ve tartışmaya katılabilirsiniz. Siz lazer lipoliz hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum

  1. Ayse su

    13 Temmuz 2017 at 19:10

    Bu urunun bir faydasini gormedim arkadaslar urunude kotulemek istemem ama ben bir faydasini gormedim acaba benmi yanlis kullaniyorum bilen varsa yazabilirmi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir