Nokia 3 Kullanıcı Yorumları

16 Temmuz 2017 Pazar, 13:22
Nokia 3 kullanıcı yorumları

Nokia 3 Kullanıcı Yorumları.Merhaba arkadaşlar Nokia uzun bir süreden sonra piyasaya sürdüğü telefonlarının ilk serisi olan Nokia 3‘ü merak edenler için derleyip toplayıp incelemeye alacağız. Sitemizde Nokia 5 ve Nokia 6 incelemelerimizide bulabilirsiniz. Bu telefon o kadar abartılacak özellikleri barındırmıyor ama fiyatına göre kötümü tabiki de değil ama imkanınız varsa size bir tavsiyem biraz daha paranız varsa üstüne ekleyip Nokia 6 yada Nokia 5 alabilirsiniz. Sizde isterseniz incelemelerimize geçelim özelliklerimize bir göz gezdirelim.Telefon 5.0 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip ekranı çizilmeyen dirençli camla korunmakta dayanıklılığına gelecek olursak ekranın Corning Gorilla Glass  3 ile korunmakta. 2600 mAH gücünde bir batarya gücüne sahip olan telefon ekranına göre idare edecek bir güce sahip. Kameraya gelecek olursak ise 8MP ön 8MP arka yani ana kameraya sahip diyafram açıklığı F2.0 değerinde saniyede ise 30 kare 720P kalitesinde çekebilen bir kameraya sahip.Telefonun donanımına bakacak olursak 2GB RAM 16 GB hafızaya sabit 1.3 GHZ hızında bir işletimciye sahip olan telefon 4 çekirdeklidir.,,

FİYAT: 900TL

Arkadaşlar Nokia’nın diğer serilerinde yani Nokia 5 ve Nokai 6 da olan parmak izi okuyucusu Nokia 3 de bulunmamaktadır. Nokia 3 sınıfına göre iyi bir telefon yukarıda yazdıklarım yanlış anlaşılmasın sakın benim demek istediğim şey bu telefonla sosyal medyada dolaşabilirsiniz onun dışında oyun oynamak isterseniz eğer biraz zor bu telefonla bu yüzden biraz daha para ekleyip illaki Nokia istiyorsanız Nokia 6 alabilirseniz Nokia istemiyorsanız sitemizde aynı fiyata daha güzel telefonları da inceledik dilerseniz onlara da bir göz gezdirebilirsiniz.

Nokia 3 Kullanıcı Yorumları

Evet arkadaşlar bir incelmemizin daha sonuna geldik sizler için elimden geldiğince güzel sağlam ve fiyatı uygun ürünleri incelemeye çalışıyorum sizlerinde merak ettiği söylemek istediği bizim üstünden geçtiğimiz bir özellik varsa telefonda alttaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz attığınız yorumlara hemen geri dönüş sağlanacaktır içinizi ferah tutun o konuda görüşmek üzere iyi günler.

Yorum

  1. Garip

    23 Aralık 2017 at 23:39

    Uzak durun ne servisi var doğru düzgün ne da kaliteli bı telefon tavsiye etmem

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir