Reeder P11SE Kullanıcı Yorumları

11 Temmuz 2017 Salı, 05:22
Reeder P11SE incelemesi ve reeder kullanıcı yorumları

Bu yazımızda reeder p11se cep telefonu mini incelemesi ile birlikte sizlerden gelecek olan reeder p11se kullanıcı yorumları ve şikayetleri de yayınlanacaktır. Peki reeder p11 kullananlar bu telefonun ne çok hangi özelliğini seviyor? Kendi çevremizden örnek vermek gerekirse bu telefonun en güzel yanı fiyatına göre performansının iyi olmasıdır. Ayrıca ekranının 5 inçlik bir IPS olması ise ayrı bir cezbedici notkadır. İnternette son güncel fiyatı 899 TL olan reeder p11se cep telefonu bazı firmalar tarafından taksitle de satılmaktadır.

Reeder P11SE cep telefonu 5 inçlik bir ekrana sahiptir dedik. Bu ekranda 13 MP’lik kamera ile çekilmiş fotoğrafları düzenleyebilir veya 5 MP’lik ön kamerası ile özçekimlerinizi instagram, facebook gibi sosyal ağlarınızda paylaşabilirsiniz. Bu telefonun 4 çekirdekli 64 bit işlemcisi ve üzerindeki 3 GB RAM ile sergilemiş olduğu performans fiyatına göre bizce çok iyidir. Bunun dışında en güncel andorid sürümünü de içinde barındırıyor olması epey bir süre güncelleme derdinizin olmayacağını da göstermektedir.

Reeder P11SE Kullanıcı Yorumları

Aslında bakacak olursanız biz çok fazla konuşarak daha fazla zamanınızı almak istemiyoruz. Siz neden reeder p11se cep telefonu incelemesi başlıklı bu yazımızda ürün hakkındaki şikayetleri ve kullanıcı yorumları alanını incelemiyorsunuz. Eğer bu telefonu kullandıysanız lütfen birkaç cümleyle de olsa düşüncelerinizi diğer insanlarla paylaşınız. Siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir