KULLANANLAR
Slimbor Krem Kullananlar Slimbor Jel Yorumları
20 Temmuz 2017
0 YORUM
77 OKUNMA

Slimbor Krem Kullanıcı Yorumları

İnternette satışı yapılan ve çoğu kişinin şikayetçi olduğu slimbor zayıflama jeli ile alakalı bu yazımızda slimbor krem şikayetleri, slimbor kullanıcı yorumları yayınlanacaktır. Facebook ve instagram gibi sosyal platformlardan satışı yapılan bu jel ile alakalı internette yüzlerce şikayet bulmanız mümkündür. Tarafsız ve güvenilir bir tartışma ortamı arayanlar için sonkullananlar.com sitesi yayın hayatına başlamıştır. Slimbor, sadece online satılan ve iddia edildiği gibi eczanelerde olan bir ürün değildir. Satış fiyatı 39 TL olan slimbor’u satın almadan önce mutlaka yorumları okumanızı tavsiye ederiz. Kullanıcı Yorumları için buraya tıklayınız.

Slimbor Kullananlar

Yapılan yorumlara göre slimbor satın alan birçok kişi kendilerine slimbor markası yerine ostwint markalı bir kremin gönderildiğini iddia ediyorlar. Bu ürünün ne olduğu, yararlı mıdır zararlı mıdır belli olmadan insanlar kullanmak istemediğinden ya iade etmek istiyorlar yada mahkemeye giderek şikayette bulunuyor. İade etmek istediklerinde kimsenin muhatap olmadığını belirten kullanıcılar çareyi mahkemede bularak satın aldıkları ürünün sahiplerini mahkemeye vererek haklarını arıyorlar.

Slimbor Kullanıcı Yorumları

Bu nedenle slimbor krem kullanıcı yorumları başlıklı yazıyı aktif ederek sizlerin de yorum ve şikayetlerine yer vermek istedik. Bu vesile ile slimbor alacak olan kişilere de yardımcı olmuş olacaksınızdır. Yapacağınız 1 yorum bile değerlidir. Sizce slimbor işe yarıyor mu? Güvenilir bir ürün müdür? Bu konuda neler düşünüyorsunuz?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2016 İnsanların satın alacakları ürün ve hizmetler ile alakalı şikayet ve kullanıcı yorumları okuyacakları bir internet sitesidir. Bu sitede (sonkullananlar.com) yer alan yorumlar ve şikayerler siteyi ziyaret eden kişiler tarafından paylaşılmıştır. Tarafsız bir tartışma ortamının oluşabilmesi adına lütfen sizler de yorum ve şikayetleri son kullananlar sitesi ile paylaşınız. kullanıcı yorumları