Termal Jel Gold Strong Krem Kullananlar

11 Temmuz 2017 Salı, 16:41
Termal Krem Gold Strong Jel Kullananlar

Facebook, instagram gibi sitelerde gold strong termal krem ile alakalı reklamlar çıkıyor. Bu yazımızda ise termal jel gold strong krem ile alakalı insanların kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlanacaktır. Birçok zayıflama termal jeline nazaran fiyatının yüksek olduğunu söylemek mümkündür. 1 kutu gold strong kremin satış fiyatı 89 TL’dir. Ürünü kullanmaya başladıktan yaklaşık 20-30 dakika sonra cildinizde bir ısınma meydana gelecektir. Birçok kişi bu ürünün krem olmadığını, jel kıvamında olduğunu söylüyor. Size gelen ürün nasıl?

Eğer kullanmış olduğunuz bölgede bir yanma hissi oluşuyorsa o vakit gold strong termal krem işe yarıyor demektir. Genel olarak kadınlar selülit bölgelerinde kullanıyorlar. Fakat yüzünüz hariç birçok yerde kullanabilirsiniz. Kalça, göbek, basen bölgenizde masaj yaparak uygulamanız gerekiyor. Aşağıdaki yorum alanından ise eğer gold strong termal jeli kullandıysanız kullanıcı yorumları ve şikayetleri yayınlayarak kullanmak isteyen kişilere yardımcı olabilirsiniz.

Gold Strong Termal Krem Yorumları

Yorum

  1. betül

    25 Mayıs 2018 at 20:12

    harika bir şey ne krem ne jel tam kıvamında, jel gibi yapışıp kalmıyor, krem gibi katı değil göbeğime uyguladım anında cildim emdi yarım saaat sonra hafif bir yanma hissetmeye başaladım ama enterasan olan derim soğuk yanma içten oluyor 4 gün merak edip denedim gerçekten sonuç dikkat çekici göbeğim 2 cm inceldi ayrı bir durum daha var göbek dokum ipeksi oldu devam edeceğim

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir