İlknur Türkan (@newsecretcosmetic) kullanıcı yorumları

Bugün beyazlatıcı krem ile alakalı araştırma yaparken karşıma Instagram’da New Secret Cosmetic “@newsecretcosmetic” adında bir sayfa çıktı. Anladığım kadarıyla sayfa “İlknur Türkan” adında bir hanımefendiye ait. Ürünlerini biraz inceledim ve sayfadaki yorumları okudum, gayet iyi görünüyordu.

Instagram sayfasında:

  1. Botoks kremi
  2. Beyazlatıcı krem
  3. Lifli sabun
  4. Güneş kremleri
  5. Kolajenli gündüz kremi
  6. Yaşlanma karşıtı kırışıklık kremi
  7. ve daha birçok ürün tanıtımı yapmış.

Neredeyse 90 bin takipçisi var ve dediğim gibi yorumları fena değildi. Aramızda İlknur Türkan hanımın sayfasından ürün alanlar varsa, lütfen birkaç cümle ile ürünler hakkındaki görüşlerini paylaşabilir mi?

Agnos vücut peelingi kullananlar ve yorumları

Merhaba kızlar. Herkes pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmayı ister, değil mi? İşte tam da bu nedenle sizlere bugün Instagram’da (@agnoskozmetik) gördüğüm bir ürün hakkında bir şeyler paylaşacağım: Agnos Vücut Peelingi!

Agnos vücut peelingi nedir?

Bu başlık altında agnos vücut peelingi ile alakalı bu ürünü kullanmış olanlar görüşlerini paylaşabilirler. Siz de her hangi bir ürünü satın almadan önce mutlaka “kullanıcı yorumları” bölümüne bi göz atın derim.

Agnos vücut peelingi, cildinizdeki sivilce, batık, siyah nokta, akne ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Bu da cildinizi daha pürüzsüz ve temiz görünmesini sağlar. En azından öyle olduğunu söylüyorlar. Ayrıca, formülündeki sıkılaştırıcı özler sayesinde cildinizi sıkılaştırır ve daha gergin bir görünüm sağlar. (İnşallah öyledir)

Şeftali özleriyle zenginleştirilmiş bu özel peeling, cildi besler ve nemlendirir. Cildin doğal parlaklığını artırırken aynı zamanda ferahlık hissi verir.

Peeling, ölü deri hücrelerini nazikçe arındırır ve cildinizi yeniler. Düzenli kullanımıyla cilt tonunuzun eşitlenmesine ve daha sağlıklı bir cilt görünümü elde etmenize yardımcı olur.

Şimdi. Bu ürün ile alakalı söylenenler bu kadardır. Trendyol’da 1 adet 189 TL, 2 adet 339 TL gibi fiyatlarla satılıyor. Trendyol’da yapılan 11 yorumun ortalama puanı 4.1’dir.

Kullanıcı Yorumları

Siz de eğer agnos vücut peelingi kullananlar arasındaysanız, birkaç cümle ile bu ürün hakkındaki tecrübelerinizi diğer kadınlarla paylaşmak istemez misiniz?

Bu arada –eğer– bu içeriği faydalı bulduysan, lütfen Facebook ya da diğer sosyal medya hesaplarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma. 🙂