Jigolo sitesi kısa mesaj şikayetleri artıyor

Bugün telefonunuza jigolositesi.com.tr sitesinden mesaj geldiyse dikkate almayan. İnsanlar jigolo sitesinden gelen mesaj ile alakalı şikayetleri paylaşmış ve böyle bir siteye üye olmadıklarını söylüyorlar. Sizin de başınıza geldi mi?

Bugün yüzlerce insan jigolositesi başlığıyla birçok SMS aldı. Öncelikle bu tarz kısa mesajlar spam mesajlar olup, sizi kandırmaya, dolandırmaya yönelik mesajlardır. Hiç bakmadan, mesajda yer alan bağlantılara tıklamadan silip geçin.

Ayrıca birçok site bu tarz mesajları sitelerin reklamlarını yapmak için kullanıyor. Mesela bahse konu olan mesajda yer alan jigolositesi (.com.tr) alan adına sahip olup, insanların bu sitey farklı IP adreslerinden girerek, doğal bir şekilde trafik çekme amaçlanmaktadır.

Onlarda biliyor sizin böyle bir borcunuzun olmadığını. Onlarda biliyor insanların panikleyip bu siteye girmeye çalışacağını ve açılacak olan sitede dolaşıp, onların istediği şekilde hareket edeceğini. O nedenle bu şekilde mesajlar göndererek sizi korkutmaya, panikletmeye çalışıyorlar.

Maalesef Türkiye’de birçok kişinin bilgisi farklı firmalardan ya satın alınıyor ya da çalınıyor. Bu şekilde buluyorlar sizleri. Sizin de başınıza bu şekilde bir mesaj geldiyse siz de bunu engelleyip, SPAM olarak bildirebilirsiniz.

Ayrıca bu ve benzeri mesajlar size gelmişse, lütfen aşağıdaki yorum bölümünden hangi tarzda bir mesaj geldiğini paylaşarak, diğer insanları uyarınız. Saygılarımızla.

Rojbin Erden’in babası aslen nereli? Kürt mü?

Yabani dizisinin Asi kızı olan Rojbin Erden ile alakalı Kürt mü yoksa Türk mü sorusu çok merak ediliyor. Bu içeriğimizde kısaca rojbin erden kimdir ve rojbin erden’in babası nereli gibi soruların cevaplarını bulacaksınız.

Rojbin Erden’in kürt olup olmadığı belki de rojbin erden kimdir sorgusundan sonra en çok merak edilen konudur. Galiba bunda Rojbin adının kürtçe kökenli olması yatıyor. Birçok insan Google’a Rojbin Erden aslen nereli ya da Rojbin Erden’in babası kimdir diye soruyor. Sizler için araştırdık. Bu içeriğe yorum yazarak katkı sağlayabilirsiniz.

Rojbin Erden Kimdir?

Rojbin Erden, 1996 yılında İstanbul’da doğmuş bir Türk model ve oyuncudur. Oyunculuk dünyasında adından söz ettiren Rojbin Erden, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunu olmasıyla da bilinir. Genç yaşına rağmen yetenekleri ve güzelliği sayesinde Türk televizyonunun dikkat çeken yüzlerinden biri haline gelmiştir.

Kariyerine oyunculukla başlayan Rojbin Erden, ilk deneyimini SHOW TV’de yayınlanan “Gelsin Hayat Bildiğin Gibi” adlı dizide  “Melek” karakteri ile yaşamıştır. Bu dizi sayesinde televizyon ekranlarında kendine bir yer edinmiş ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Oyunculuğundaki başarısı ve doğal yeteneği sayesinde hızla tanınan bir isim haline gelmiştir.

Rojbin Erden’in en son başarılı projelerinden biri, “Yabani” adlı dizideki canlandırdığı “Asi” karakteridir. Bu dizi, onun yeteneklerini ve oyunculuğunu bir kez daha kanıtlamasına olanak tanımış ve geniş bir izleyici kitlesi tarafından beğeniyle takip edilmiştir.

Rojbin Erden Kürt mü?

Genç yaşına rağmen Rojbin Erden, oyunculuk kariyerinde hızla yükselen bir isim olmuş ve gelecekteki projeleri ile de merak uyandırmıştır. Yetenekleri ve güzelliği ile Türk televizyonunun parlayan yıldızlarından biri olan Rojbin Erden’in Kürt mü yoksa Türk mü olduğu konusunda bir bilgi bulunamamıştır.

Bazı internet sitelerinde ailesinin Muğla’ya göç ettiğini yazmışlar fakat hangi ilden Muğla’ya taşındıkları hakkında bir bilgi paylaşılmamıştır. Her ne kadar Rojbin ismi Kürt bir kadın ismi olsa da bu sorunun cevabını Rojbin’i tanıyanlar verecektir.

Mehdi Mutlu hakkında yapılan yorumlar

Mehdi Mutlu ile alakalı internette “Mehdi Mutlu Kimdir?” gibi bir soru sordum ve maalesef karşıma çok bilgi çıkmadı. Ben de elimdeki bilgileri ChatGPT’ye sordum ve ondan bana Mehdi Mutlu hakkında bir blog yazısı oluşturmasını istedim. Bu içerik bir “Yorum” içeriği olduğu için lütfen sadece Mehdi Mutlu ile alakalı paylaşımları yapınız. İşte o yazı:

Mehdi Mutlu kimdir?

Kürtçe yayın yapan TV kanallarında ve YouTube’da etkili bir varlık gösteren Mehdi Mutlu, günümüzün öne çıkan gazeteci, müzisyen ve sunucularından biridir.

Bitlis’in Norşin ilçesinde dünyaya gelen Mutlu, kariyerine Dünya TV’de başlamış ve burada “Mêvan” ve “Civat û Kilam” gibi programları sunmuştur.

Daha önce Kurd 1’de de benzer bir formatla “Dengên Axê” programını sunmuştur. YouTube kanalı üzerinde de programlarına devam eden Mehdi Mutlu, müzikle de iç içedir.

Zaman zaman sosyal medya üzerinden şarkılarını paylaşan Mutlu, Waar Media ve Rudaw gibi prestijli medya kuruluşlarında da görev almıştır.

Sadece profesyonel bir gazeteci ve sunucu olmanın ötesinde, sohbet yeteneği ve hoşsohbetli yapısıyla izleyenlerin kalbini kazanan Mehdi Mutlu, programlarına konuk ettiği ünlü sanatçılarla da dikkat çekmektedir.

Twitter: @MehdiMutlutv

Mehdi Mutlu Hakkında Yapılan Yorumlar

Sizler de Mehdi Mutlu’yu yakından tanıyorsanız veya bir şeyler biliyorsanız, lütfen bildiklerinizi diğer insanlarla burada paylaşınız.